web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Cena Českomoravské Vysočiny 1967

  • Kategorie: Videa
  • 25.04.2012
  • Aktualizováno: 17.03.2022

Video z 1. ročníku motocyklových a automobilových závodů Cena Českomoravské Vysočiny konaném na velkomeziříčském závodním okruhu na trati Lavičky-Hrbov-Svařenov. Unikátní záběry pořídil a zpracoval tehdejší Filmový kroužek Jednotného klubu pracujících "Vysočina" Velké Meziříčí.

Videoreportáž z 1. ročníku motocyklových a automobilových závodů Cena Českomoravské Vysočiny 1967. Tyto unikátní záběry pořídil a zpracoval tehdejší Filmový kroužek Jednotného klubu pracujících "Vysočina" Velké Meziříčí. Součástí je i originální zvuková stopa s původním komentářem. V roce 2011 jej zdigitalizovala firma Jiří Michlíček. V roce 2012 video ve spolupráci s Miroslavem Zezulou a se svolením Muzea Velké Meziříčí zveřejnil Tomáš Niessner pro internetové stránky věnované Místní části Hrbov - Svařenov Města Velké Meziříčí.

 

Bližší informace a fotogalerii vztahující se k závodům naleznete na adrese: http://www.hrbov-svarenov.czweb.org/

Veškerá práva k dílu vlastní Muzeum Velké Meziříčí. Jiné užití díla je bez souhlasu vlastníka práv zakázáno!

http://www.muzeumvm.cz/

  • Podělte se o dobové materiály!

    Pokud někdo vlastníte ve svém archivu fotky z tohoto nebo i z jiných závodů minulé doby, podělte se s ostatními příznivci motocyklových závodů. Napište e-mail na: , obratem se s Vámi spojíme. Jednotlivé články tak budou neustále aktualizovány o tyto nové dobové fotografie!

  • Autorský obsah

    Tento článek, stejně jako ostatní, je autorský. Kopírování je možné pouze se souhlasem autora a uvedením zdroje.

Článek byl naposledy upraven: 17.03.2022

Nejnovější komentáře

Jiří Sláma napsal komentář k Jan Novotný - vzpomínka na závodníka
S Honzou jsem byl v učení v Pankrácké Jawě v padesátých letech a vzpomínám na něj jako na príma kama...
Jaroslav Knop napsal komentář k Olomouc
Dobrý den , prosím , zda někomu neříká něco jméno Ferdinand Vodička z Přerova a Alois Nečas z Olomou...
kawas napsal komentář k Morašice
Víme, ale přesto děkujeme.. 👍
Havran napsal komentář k Morašice
Náhodou jsem narazil, nevím, jestli víte...Text k odkazu...